Przepraszamy, musisz włączyć JavaScript, aby odwiedzić tę stronę.

Festyn „Postaw na rodzinę – łączymy pokolenia II” -seniorzy dla miasta

zaproszenie na piknik senioralny w Pionkach

24 września odbędzie się festyn pod hasłem „Postaw na Rodzinę – łączymy pokolenia II” – seniorzy dla miasta. Wydarzenie  odbędzie się na terenie Ogródka Jordanowskiego w Pionkach.

 

Od godziny 15.00 na gości będą czekały koncerty, konkursy, stoiska z warsztatami oraz zabawy sportowe.

 

W programie:

 

  • Koncert Zespołu Shlagerband ze Lwowa –  zespół porusza się w klimatach szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Wykonają utwory znanych artystów sceny zagranicznej.
  • Koncert Zespołu Discoboys – wkraczając na scenę ze swobodnymi krokami i rozśpiewanym sercem, DiscoBoys bez wątpienia są jednym z najbardziej wciągających zespołów młodego pokolenia w świecie disco polo. Pod przewodnictwem utalentowanego Kamila Kossakowskiego, który emanuje charyzmą i zaraża wszystkich wokół swoją pasją do muzyki, zespół DiscoBoys zdobywa serca fanów, gdziekolwiek się pojawia. W dorobku mają niezliczone hity, które na stałe zagościły w sercach fanów. „Zarąbista blondi”, „Wakacje” i „Złapię za rękę” to jedynie wierzchołek lodowca talentu, który reprezentuje DiscoBoys. Nieograniczone możliwości artystyczne sprawiły, że zespół zyskał uznanie nie tylko na lokalnych scenach, ale również na imprezach o międzynarodowym zasięgu.
  • Występ Jacka Ziobro satyryka, wykonawcy kabaretowego, który podczas swoich występów zaskakuje publiczność niezwykłą ekspresją aktorską, przejawiającą się zarówno mową ciała jak i zabawnymi urozmaiconymi interpretacjami własnych tekstów, a także piosenek. Jest mistrzem wychwytu zwrotnego serotoniny, ale także szeroko i wąsko pojmowanego absurdu, który coraz częściej gości w naszym życiu, doprowadzając jednych do upadku ze zmartwienia innych zaś ze śmiechu. Wieloletnia twórczość muzyczna zaowocowała wydaniem płyty, która daje  artyście  możliwość przekazu skłaniającego odbiorcę do refleksji nad sensem życia, prawem do szczęścia i miłości. Jego niewyczerpalne źródło pomysłów na  skecz i piosenkę ciągle fascynuje i bawi publiczność podczas występów na żywo, jak i telewidzów pragnących ucieczki od rozrywkowych stereotypów.
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Wnuczek w oczach dziadka i babci”
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Zgrana z nas para”
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Gdzie wnuczek nie może, tam babcia z dziadkiem pomoże”

 

 

Na niedzielny festyn zapraszają:

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik,

Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk wraz z Radą Miasta,

Rada Seniorów Miasta Pionki,

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach,

Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji,

Warsztaty Terapii Zajęciowej,

Miejska Biblioteka Publiczna,

Ochotnicza Straż Pożarna,

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu,

Komisariat Policji w Pionkach,

Kozienicki Park Krajobrazowy w Pionkach,

 

 

Wydarzenie współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „Samorządowy Instrument Wsparcia Rad Seniorów 2023”

 

Za: https://mok.pionki.pl/festyn-postaw-na-rodzine-laczymy-pokolenia-ii-seniorzy-dla-miasta/

 

Kategoria