Przepraszamy, musisz włączyć JavaScript, aby odwiedzić tę stronę.

Konkurs fotograficzny „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”

Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficzny „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłosił konkurs fotograficzny pod hasłem „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”.

 

Fotografem każdy być może trochę lepiej lub trochę gorzej, a pretekstem do szlifowania warsztatu lub pierwszych prób z obiektywem może być ogłoszony właśnie konkurs.

Aktywny senior to szczęśliwy senior, dlatego chwyćcie za aparaty i pokażcie naszą pokoleniową aktywność. Sporty, hobby, ekstrawagancki ubiór, spotkania z przyjaciółmi to wszystko może być przedmiotem wykonywanych zdjęć.

Każdy amator może pokazać starość, która nie jest czasem stagnacji, samotności i smutku, tylko okresem realizacji siebie i swoich pasji. Pokażcie marzenia pokolenia 60+ i sposoby spędzania przez nas czasu.

Kadry powinny łamać stereotyp postrzegania seniora w społeczeństwie i pokazywać możliwość oraz radość czerpania z życia pełnymi garściami.

 

Co można wygrać?

Jury wyłoni najlepsze prace, a ich autorzy otrzymają dyplomy, statuetki oraz upominki. Dodatkową gratyfikacją będzie opublikowanie zdjęcia na stronie internetowej:  www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u.

Najlepsze prace dodatkowo wyeksponowane zostaną na wystawie fotograficznej umieszczonej w przestrzeni publicznej.

 

Terminy konkursowe

Pracę można nadsyłać do 30 września 2023 r. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni: do 6 października br. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 25 października br.

 

Warunki techniczne:

Zdjęcia na konkurs należy przesyłać tylko i wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: andrzej.idziak@mcps.com.pl z dopiskiem w temacie e-maila: „Konkurs fotograficzny’ 2023”.

Zdjęcia muszą spełniać następujące parametry techniczne:

• plik w formacie .JPG lub .TIFF;

• rozdzielczość pliku nie mniejsza niż 300 DPI;

• rozmiar do 5MB, jednak nie mniejszy niż 3000 px na dłuższym boku.